Autorizēts servisa centrs

 

 

Veicam garantijas apkalpošanu Apple, Samsung, Nokia, Sony, Huawei, Caterpillar, HTC, LG, Microsoft un Evelatus telefoniem.

Esam pagodināti paziņot, ka starp mūsu klientiem ir tādi veikali kā:

 

 

 

 

 

 

 un daudzi citi.

 

 

Kas ir nepieciešams, lai saņemtu garantijas apkalpošanu:

 

Ražotāja noteiktās garantijas noteikumi ir spēkā, ja Jūs varat uzrādīt:
- Čeku, kas apliecina pirkumu
- Ražotāja vai izplatītāja izsniegtu garantijas apliecību

- Servisa centrs neatbild par telefonā saglabāto informāciju !

 

 

Remonta gaita un termiņi.

 

Garantijas remonta termiņš ir atkarīgs no ražotāja, un pārsvarā viduvēji aizņem no 10 līdz 15 darba dienām. Tomēr, ārkārta gadijumos var ilgt līdz 30 darba dienām, taču termiņu var nākties pagarināt atsevišķos gadījumos, ja nepieciešamās rezerves daļas jāpasūta no ražotāja atbilstoši to noteiktajiem detaļu piegādes termiņiem. Šādos gadījumos servisa centrs paziņo klientam par remonta termiņa pagarināšanas nepieciešamību un termiņiem. Retos gadījumos, kad remonts prasa īpaši sarežģītu risinājumu, telefons var tikt nosūtīts remontam uz citu ES valsts servisu.

 

Svarīgi!

 

- Servisa centrs neatbild par telefonā saglabāto informāciju. Pirms nodot tehniku garantijas apkalpošanā, lūdzu saglabājiet visu Jūsu nepieciešamo informāciju.

- Lūdzam nezaudēt remonta kvīti! Tas ir apliecinājums ka esat tehnikas īpašnieks. Tehnika tiek izsniegta tam, kurš uzrādīs remonta kvīti.

- Salaboto preču uzglabāšana nepārsniedz 6 mēnešus. Pēc tā laika neizņemtā tehnika tiek atgriezta ražotājam.

- Garantijas serviss ir atbildīgs par programmas nodrošinājuma atjaunošanu telefonā un jauno versiju uzstādīšanu tajā. Ja vēlaties patstāvīgi veikt profilaksi, lūgums vērst Jūsu uzmanību licences nosacījumiem, kas ir norādīti oficiālo ražotāju mājaslapās. Patstāvīgas atjaunošanas rezultātā no telefona var pazust informācija, dotajā gadījumā tā ir pircēja atbildība.
 

Papildus pakalpojumi.

 

- Tehniskā ekspertīze - no 7.00 €.

- Datu saglabāšana - no 15.00 €.

 

Garantijas serviss ir atbildīgs par programmas nodrošinājuma atjaunošanu telefonā un jauno versiju uzstādīšanu tajā. Ja vēlaties patstāvīgi veikt atjaunošanas, lūgums vērst jūsu uzmanību licences nosacījumiem, kas ir norādīti oficiālo ražotāju mājaslapās. Patstāvīgas atjaunošanas rezultātā no telefona var pazust informācija, dotajā gadījumā tā ir pircēja atbildība.

 


 

Papildus informāciju par paterētāja tiesībam var apskatīt PTAC mājaslapā.

 

1a.lv
mysponge.eu
blackview

Mūsu rekvizīti:

SIA KOG, Reģ. NR.40103974985,

Krasta iela 46, Rīga, LV-1003.
banka: AS Swedbank, HABA LV22,

konts: LV15HABA0551041417680

Strādājam katru dienu !

no 10:00 līdz 21:00

We Accept

© 2020 by SmartServiss.